Наші послуги

Проєктування

Передпроєктні роботи

Ми аналізуємо територію, місцезнаходження, рівень ґрунтових вод, прив’язки до чинних та запроєктованих будівель та споруд, зелені насадження. Виконуємо заміри. Вивчаємо особливості рельєфу, склад ґрунту, інсоляцію ділянки. На основі отриманих даних та побажань замовника готуємо технічне завдання. Технічне завдання – це документ, в якому детально викладено завдання для наступних проєктних робіт.

Концепція та ескізний проєкт

На цьому етапі ми формуємо проєктні рішення, зафіксовані в технічному завданні, пропонуємо основну концепцію у вигляді генерального плану, основного асортименту, можливих прикладів реалізації окремих прийомів та візуалізацію. За запитом розраховуємо попередній кошторис вартості рослин, матеріалів та робіт.

Проєкт

На основі затвердженого генерального плану, на якому зазначені об’єми та розташування принципових елементів (зелені насадження, доріжки, малі архітектурні форми та ін.) ми розробляємо та надаємо повний обсяг документів: дендрологічний план – план, на якому зазначені всі деревні та трав’янисті рослини та їхня кількість, посадкове креслення за схемою посадки рослин, прив’язками та специфікаціями. Для окремих елементів дендрологічного плану на кшталт квітників, рокаріїв, тощо, розробляємо детальні посадкові креслення та календарі квітування. За запитом розробляємо проєкти ландшафтного освітлення, автоматичного поливу, дощової каналізації, поверхневого водовідведення, деталізації малих архітектурних форм. Надаємо кошторис на реалізацію проєктних робіт та матеріалів.

Проєктування

Реалізація

Ми ведемо проєкт від ідеї до реалізації. Розробляємо проєктну документацію, кошторисну документацію, проводимо роботи з підготовки ґрунту, вибору, закупівлі, доставки, висадки рослин та укладання рулонного газону або посіву газону та луків.

Підбираємо асортимент рослин з урахуванням кліматичної зони, інсоляції, складу ґрунту, серед сучасних, перевірених, ефектних та тих, що найменш потребують догляду. За запитом виконуємо роботи з укладання твердого покриття, геопластики, створенню малих архітектурних форм за індивідуальним кресленням, підбираємо вироби від провідних виробників, з монтажу систем автоматичного поливу, ландшафтного освітлення.

Авторський нагляд

У випадку виконання робіт з проєктування без реалізації нашою командою, ми пропонуємо послугу авторського нагляду над виконанням робіт підрядною організацію.

Реалізація

Догляд

Ми впевнені, що зусилля витрачені на догляд за сучасною ділянкою повинні бути мінімальними, а поливу повинні потребувати лише газон та молоді рослини на етапі укорінення. Підбір рослин для проєкту здійснюється з урахуванням усіх поставлених задач.

Після завершення робіт з озеленення ми надаємо комплекс робіт по догляду за ділянкою та рослинами, серед яких щотижневий догляд за газоном: покіс, аерація, скарифікація, додавання добрив.

Обрізка та обробка дерев’янистих рослин, фігурна стрижка топіарій та нівакі, живої огорожі. У випадку наявності на ділянці екзотичних рослин, а також троянд, ми використовуємо агротехнічні прийоми підготовки рослин до зими.

Консультуємо з приводу будь-яких запитань, які пов’язані з доглядом зелених насаджень, розробляємо карту по догляду за ділянкою, проводимо навчання садівників. За необхідності залучаємо спеціалістів вузького профілю для діагностики захворювань та забезпеченню мір по боротьбі з хворобами рослин.

Догляд

Блог

Повернутися до блогу