Polyhedron

Київська обл., с. Гореничі

Природне планування зумовлене наявними деревами й у формі багатогранників відтіняється чітко розмежованими зонами газону, квітників, багаторічників.ад спроєктовано для творчої молодої сім’ї з дитиною. Ділянка розташована в межах змішаного лісу. Проєктом передбачено зберегти найстарші дерева, створити середній та нижній ярус лісу, особливу увагу зосереджено на підборі компаньйонів для робінії звичайної Robinia pseudoacacia. Згідно з останніми дослідженнями відомий у всьому світі агресор нормально співіснує з Sambucus nigra, тож для проєкту було відібрано деякі сорти бузини чорної.

Майже всю площу південної частини ділянки займає декоративний цілий рік квітник в стилі прерій. В ньому розташовано 4 багатогранники з туї західної Thuja occidentalis.

Північна частина ділянки візуально розділена на 2 зони. Туї висаджені у траншеї в формі шеврону.

На західній частині перед будинком та вздовж забору висаджені красиво квітучі кущі: гортензія волотиста «Грандіфлора», «Пінкі Вінкі» Hydrangea paniculata ‘Grandiflora’,‘Pinky. Winky’, стефанандра надрізанолиста «Кріспа» Stephanandra Incisa ‘Crispa’.

В східній частині ділянки знайшлось місце для улюбленого дерева власниці – сумаху пухнастого Rhus typhina, а також для маленького саду зі шпалерних плодових дерев.

Під кронами дерев та кущів запроєктовано масиви багаторічників: хаконехлої великої «Макра» Hakonechloa macra 'Greenhills', герані «Розанна» Geranium ‘Rozanne’, суниць лісових Fragaria vesca, тощо.

Блог

Повернутися до блогу