Сміливий

Київська обл., м. Вишневе

Для проєкту озеленення ділянки загальною площею 15 соток в Київській області було запропоновано 2 ескізні варіанти. Головним побажанням замовника було максимально зберегти площу газону в довжину, підкреслити вид, що відкривається на сусідні ділянки водночас відгородитися від сусідів природною ширмою.

В варанті «Сміливий» ми спроєктували сад з катальпи бігнонієвидної Catalpa bignonioides та живу огорожу з граба звичайного Carpinus betulus. Також присутні насадження в стилі Нової хвилі й рокарій «як цитата» з побажань замовника.

У варіанті «Оливковий сад» ми відштовхувалися від загальної стилістики дому в стилі південного сходу Франції з «оливковими деревами», «лавандою» та «кипарисами». Мовою стійкого для Київської області асортименту ми це верба біла «Серіцеа» Salix alba 'Sericea', сосна чорна австрійська Pinus nigra, каріоптеріс сивий Caryopteris incana, плющ звичайний Hedera helix, ялівець звичайний «Хіберніка» Juniperus communis ‘Hibernica’ та жива огорожа з туї західної «Брабант» Thuja occidentalis 'Brabant'.

Блог

Повернутися до блогу