Ранкова прохолода

Київська обл., котеджне містечко «Межиріччя»


В обох ескізних варіантах зберігаються старі верби, ділянка ділиться на приватну і вітальну зони.
На фасаді будинку розмістилася зона вранішньої кави, яка дозволяє насолодитися прохолодою нового дня. Приватна зона оформлена в мінімалістичному стилі з переважанням стрижених форм бука лісового або бука європейського Fagus sylvatica та тиса ягідного «Фастигіата» Taxus baccata ‘Fastigiata’ з насадженнями багаторічних рослин Нової хвилі

Варіант «Ранкова прохолода» складається з наступних елементів: стрижені форми з бука лісового або бука європейського Fagus sylvatica та тиса ягідного «Фастигіата» Taxus baccata з насадженнями багаторічних рослин Нової хвилі. Серед основного асортименту можна перерахувати: дерен Cornus, гортензія Hydrangea, клен Acer, будлея давіда Buddleja davidii, виноград японський Vitis coignetiae, жимолость Lonicera, пухироплідник калинолистий Physocarpus opulifolius.

Варіант «Сонячні акварелі» складається з наступних елементів: стрижені форми з бука лісового Fagus sylvatica та тиса ягідного Taxus baccata з насадженнями багаторічних рослин під сосною звичайною Pinus sylvestris. На ділянці розміщено водяне дзеркало з картену.

Блог

Повернутися до блогу